Firma DREW-STOL, która zbudowała dla mnie dom z bala w miejscowości Łazy, jest firmą godną polecenia każdemu, kto ceni fachowość i profesjonalizm. Dom został zbudowany z całym kunsztem sztuki ciesielskiej wymaganej przy zastosowaniu takiej technologii budowy. Właściciel firmy Pan Mirosław Delegacz jest osobą, którą cechuje sumienność, zaangażowanie i odpowiedzialność za rzetelne wykonawstwo. Dzięki jego profesjonalnemu doradztwu i kreatywności dom został zbudowany w wersji lepszej niż zakładał to pierwotny projekt. Posiadane zdolności interpersonalne sprawiają, że współpraca z Panem Mirosławem układa się bezkonfliktowo i zadowalająco.

Krzysztof Szulc

Jako inwestor poszukiwałem profesjonalnego wykonawcy domu drewnianego, który byłby w stanie sprostać moim wymaganiom oraz fachowo doradzić w zakresie planowanej inwestycji. Już podczas wstępnych rozmów uzyskałem fachowe doradztwo, podparte wieloma przykładami w postaci zrealizowanych przez firmę inwestycji.

Prace budowlane zostały rozpoczęte terminowo i bez komplikacji. Drewno użyte do budowy jest bardzo dobrej jakości. Zgodnie z umową zostało wysuszone i zaimpregnowane. Wszelkie elementy konstrukcyjne zostały wyrobione zgodnie z projektem i sztuką ciesielską. Nie było tu szukania oszczędności „na siłę”, co zaowocowało powstaniem pięknego, solidnego budynku, który zachwyca bryłą i detalami.

Prace wykonane przez ekipę firmy, przebiegły planowo, zakończyły się w terminie, rozliczenie było zgodne z wcześniejszymi zapisami wynikającymi z umowy. Nie było tu żadnych dopłat czy ukrytych kosztów a wręcz przeciwnie, Firma dołożyła coś od siebie w postaci lepszych materiałów, ozdobnego wyrobienia detali czy dokładnej robocizny by wszystko pasowało. Okazało się to być dużą wartością.

Pracownicy Pana Mirosława Delegacza to osoby profesjonalne i fachowe, z wieloletnim doświadczeniem, znające się na budownictwie drewnianym, mogące doradzić inwestorowi co do przebiegu budowy, dalszych prac wykończeniowych w budynku oraz jego późniejszej eksploatacji.

Inspektor budowy odebrał budynek bez uwag co również świadczy o jakości materiałów i wykonanych prac. Inwestycja była realizowana przez czerwiec 2014 roku. W niecałe cztery tygodnie powstał piękny dom z bala.

Każdemu, kto chce się cieszyć własnym, dobrze wybudowanym drewnianym domem, z dużą przyjemnością i stanowczością polecam firmę DREW-STOL ze Starowoli, której właścicielem jest Pan Mirosław Delegacz.

Borys Rudajko

Grabów, gm. Tłuszcz, woj. mazowieckie

Udzielam pozytywnych referencji firmie DREW-STOL reprezentowanym przez Pana Mirosława Delegacz z siedzibą Starowola 43 05-280 Jadów.

Firma DREW-STOL wykonała na moje zlecenie budowę domu jednorodzinnego z bala modrzewiowego o pow. 156 m2 w 2010r.

Realizacja przebiegała starannie i bez zastrzeżeń. W trakcie wykonywanej usługi mogliśmy zawszę liczyć na pomoc i fachową poradę ze strony Pana Mirosława. Wszystkie prace przebiegały terminowo i bez przeszkód, a w czasie budowy panował ład i porządek.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy zarówno od strony formalnej jaj i jakościowej.

Z całą pewnością polecam firmę DREW-STOL kolejnym inwestorom jako profesjonalnego i uczciwego wykonawce.

Tomasz Kubowicz

Warszawa